SlovenskýEnglish
Zmenšiť textZväčšiť text

Dotácia na podporu humanitárnej pomoci pre fyzické osoby

 15.10.2023

Informácia pre občanov obce Jankovce postihnutých zemetrasením

 

Dotácia na podporu humanitárnej pomoci fyzickej osobe v súlade s § 9 ods. 1 a 2 zákona č. 544/2010 Z.z. o dotáciách v pôsobnosti Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR v znení neskorších predpisov.

I n f o r m á c i a

 

O dotáciu na podporu humanitárnej pomoci môže v súlade s § 9 ods. 1 a 2 Zákona č. 544/2010 Z.z. o dotáciách v pôsobnosti Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny požiadať fyzická osoba v krízovej životnej situácii alebo v mimoriadne nepriaznivej sociálnej situácii.

Tlačivá žiadosti môžete dostať na Obecnom úrade v Jankovciach, prípadne si ich môžete stiahnuť tu :

https://www.employment.gov.sk/sk/ministerstvo/poskytovanie-dotacii/poziadat-dotaciu/dotacia-podporu-humanitarnej-pomoci-fyzicke-osoby.html

 

Vážení občania, po vyplnení tlačiva prosíme o jeho doručenie na obecný úrad Jankovce. My zabezpečíme doručenie na UPSVaR Humenné, ktorý zabezpečí ďalšie kroky.

Predbežný termín pre odovzdanie žiadosti na obecnom úrade je: 19.10.2023. Prosíme o pochopenie že riešíme aj iné veci, hlavne s následkami zemetrasenia a aj pre chorobu sa môže stať, že nie vždy niekoho na obecnom úrade zastihnete.

 

 


Zoznam aktualít: