SlovenskýEnglish
Zmenšiť textZväčšiť text

OZV NATUR-PACK - videa k nakladaniu s odpadom

 10.09.2020

OZV NATUR-PACK pripravila pre partnerské samosprávy sériu ďalších vzdelávacích materiálov využiteľných v online prostredí.

Pekný deň,

OZV NATUR-PACK pripravila pre partnerské samosprávy sériu ďalších vzdelávacích materiálov využiteľných v online prostredí.

V prehľadnej podobe si odkazy na naše videá z YouTube kanálu NATUR-PACK verejnosti (https://is.gd/YPD8E3), ako aj na vzdelávacie reportáže portálu dobrenoviny.sk a ciernalabut.sk, s ktorými spolupracujeme, môžete pozrieť na webovej stránke www.naturpack.sk v sekcii NA STIAHNUTIE v podsekcii Dokumenty obce: https://www.naturpack.sk/na-stiahnutie/dokumenty-obce/

Zároveň nám dovoľte dať Vám do pozornosti aktuálne prebiehajúcu kampaň #niesomprasa, v rámci ktorej sme sa stali komunikačným partnerom. Cieľom kampane je upozorňovať na problém odpadov odhadzovaných v prírode. Viac informácií nájdete na www.niesomprasa.sk.

Zdieľajte, prosím, naše reportáže na svojich sociálnych sieťach, spoločným úsilím dosiahneme viac. Na sociálnej sieti Facebook veľmi silne zarezonovala upútavka na našu včerajšiu reportáž na tému nelegálnych skládok, ktorú si pohodlne môžete pozrieť v dolnej časti tohto newslettera, alebo na tomto odkaze: https://youtu.be/VFGoJl6O2ms


Tím organizácie NATUR-PACK

Zoznam aktualít: